Ideální řešení šatních skříní s maximálním využitím prostoru.
Šatna Vestavnou skříň můžeme vyrobit i s navázáním na komody, psací stoly, předsíňové stěny, přebalovací pulty, klasické či prosklené skříňky, postele, police apod., čímž se docílí členitějšího prostoru. Posuvné skříňové dveře jsou vhodné i k předělení místnosti, nebo vytvoření šatny, může sloužit také pro uschování domácí pracovny.
Skříň jsme schopni vyrobit do jakéhokoliv prostoru na milimetr přesně. Nevadí ani zkosené stěny, nerovné zdi, výklenky apod., velmi účelně lze vyplnit jakýkoli i členitější prostor.
 
Šatna Jedním z největších přínosů skříní na míru je úspora místa. Proto se vždy snažíme navrhnout a vyrobit skříň tak, aby co nejlépe vyhovovala požadavkům dané domácnosti. Správně navržená skříň Vám zpřehlední uspořádání věcí a zajistí jejich rychlou dostupnost. Je nutné vše řádně promyslet a zakomponovat potřebné detaily do daného prostoru (žehlicí prkno, sušák na prádlo, vysavač nebo prostor na žehličku a jiné).
 
 
Šatna Jaký je postup: Navrhneme nejlepší řešení vaší nové skříně, dle Vašich požadavků. Pro zpracování návrhu je zapotřebí přinést plánek s půdorysem místnosti, včetně rozměrů. Společně vybereme materiály a dekory vnitřní skříně, kování a výplň posuvných dveří. Projdeme katalogy úchytových lišt, vodících profilů i skel. Najdeme vhodné vnitřní vybavení šatními tyčemi, šuplíky, případně drátěný či jiný šatní program. Následně domluvíme schůzku přímo u Vás doma, kde podrobně doměříme vše potřebné pro kvalitní výrobu vestavby.
 
Posuvné interiér dveře
Vyrábíme také posuvné interiérové dveře jak plné tak i s možností skleněné či polykarbonátové výplně. Dveře dodáváme v  jakémkoli rozměru pro každý prostor. Součástí dveří můžou být i obložkové zárubně.
clear.gif