Kvalitní kuchyně za příznivé ceny pro vás, přímo od výrobce.

obrázek Důležitou součástí moderní domácnosti je vkusná, účelně a kvalitně zařízená kuchyň. Naše firma Vám navrhne, vyrobí a do posledního detailu namontuje kuchyň, která splní i nejnáročnější požadavky na vzhled, praktičnost i funkčnost. Do našich kuchyní dodáváme také elektrospotřebiče odvýrobců světové kvality. Na přání zákazníka však namontujeme i kuchyňské spotřebiče, které si sám dodá.

Kuchyňská dvířka určují vzhled i celkové ladění Vaší nové kuchyně. V naší nabídce najdete foliovaná kuchyňská dvířka, kuchyňskádvířka z masivu, lakovaná kuchyňská dvířka, moderní kuchyňská dvířka shliníkovými rámy i stylová kuchyňská dvířka v rustikálním provedení s patinou.

obrázek Každou kuchyň je možné si objednat s kováním od společnosti BLUM. Blum je leader kvality na trhu, určuje trendy ve výrobě nábytku, tato značka je to nejlepší co na českém trhu máme. Jedná se o tlumené závěsy na dvířka a pojezdy, které se vyznačují velkou nosností, dlouhým chodem s tlumením.
To vše s doživotní zárukou.


Jaký je postup
obrázek Na první schůzce v naší kanceláři, ve které se nachází i vzorkovna navrhneme nejlepší řešení kuchyně dle vašich požadavků. Vybereme společně materiály a dekory korpusů, dvířek i pracovních desek. Projdeme katalogy úchytek, dřezů, kování, skel a dalších, vybereme vhodné vestavné elektrospotřebiče. Následně domluvíme schůzku přímo u Vás doma, kde podrobně doměříme a zjistíme vše potřebné pro výrobu kuchyně, instalaci elektra, vody, plynu, obkladu stěn.

clear.gif